Bezbarier UJEP

Univerzitní centrum podpory pro studenty se SP
Pasteurova 3, Ústí nad Labem
T: +420 702 202 477, E: poradenskecentrum@ujep.cz
konzultační hodiny: po–pá 9:00 –15:00

Menza UJEP (kampus UJEP)

Pasteurova 11, Ústí nad Labem
T: +420 475 283 820
W: http://skm.ujep.cz
GPS: 50.6655689N, 14.0251417E

Přístupný objekt

Základní přehled přístupnosti

Obtížný povrch, terén – není k dispozici Obtížný sklon – není k dispozici Bezbariérový přístup hlavním vchodem Bezbariérový vstup bočním vchodem – není k dispozici Schody – není k dispozici Točité schodiště – není k dispozici Výtah – nedostupné Plošina nebo výtah – není k dispozici Rampa nebo lyžiny – není k dispozici Průjezd zúženým místem – není k dispozici Bezbariérová toaleta Toaleta upravená – není k dispozici Standardní toaleta

Uživatelský popis objektu

V budově VIKS je dále do přízemí objektu situována Menza UJEP. Menza je přístupná hlavním vstupem do budovy a dále vstupní chodbou.

Vstup

Přístupové cesty a venkovní komunikační prostor mají povrch z mozaikové dlažby. Před hlavním vstupem je mírný příčný sklon (až 3 %). Hlavní vchod do budovy UJEP je v přízemí ze severní strany z přístupové komunikace od nových pavilonů F. Vstupní dveře jsou dvoukřídlé (hlavní křídlo šířka 90 cm, vedlejší křídlo šířka 68 cm) a otevírají se mechanicky směrem ven. Dveře mají zvýšený práh 2 cm. Zvonková signalizace u dveří chybí. Za hlavním vstupem se nachází chodba, z které je přístup jak do objektu Menzy UJEP, tak i do výukových prostor objektu. Vstup do MENZY UJEP je s dvoukřídlými dveřmi (hlavní křídlo šířka 80 cm, vedlejší křídlo 46 šířka cm).

Interiér

Manipulační prostory v objektu VIKS jsou dostatečné. Průchody v celém objektu jsou širší než 80 cm.

Podjezdová výška stolů v Menze UJEP je 68 cm, výdejní pult má pojezd pro podnosy ve výšce 74 cm a šířku 32 cm, pult pro výdej obědů je ve výšce 82 cm.

Hygienické zázemí

Přístupná toaleta (dveře šířka 90 cm; kabina šířka 231 cm, hloubka 135 cm) je k dispozici v přízemí budovy v prostoru vstupní chodby.

Parking

Vyhrazené parkovací stání není v blízkosti vstupu hlavního ani vedlejšího k dispozici